Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit kell tennem ahoz, hogy...

Mit kell tennem ahoz, hogy Dániában vagy Svédországban járjak egyetemre?

Figyelt kérdés
most 11. osztályos vagyok. Gondolkoztam azon, hogy külföldön kéne folytatni. De nem tudom, hogy hogyan történik ez. Valaki esetleg elmagyarázná nekem? Amúgy orvosira akarok menni. Szóval pontosan, hogy kell külföldi egyetemre jelentkezni? mennyibe kerülne egy ilyet bevállalni? és mik a követelések?

2014. jan. 18. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Aki egy kérdést nem tud úgy megfogalmazni, hogy nincs benne nyelvtani hiba, az soha nem fog kijutni külföldre egyetemre.
2014. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
83%
Mi a f***ért nem lehet a kérdésre normálisan válaszolni -.- ha nagyon akarta volna valószínűleg meg tudta volna fogalmazni, nem azért irkálnak ki ide kérdéseket, hogy mások lemérjék a helyesírását
2014. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Követelések nincsenek, maximum követelmények.. :) Dániában és Svédországban nincsen tandíj, viszont a megélhetés nem két forint, munkát meg nem adnak csak úgy bárkinek. Nézz körül, oktatnak-e egyáltalán angol nyelven orvosit bármely egyetemen. Persze ehhez az kell hogy nagyon menjen az angol.
2014. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!