Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Érdemes-e elkezdenem oroszul...

Érdemes-e elkezdenem oroszul tanulni?

Figyelt kérdés
Ebben a félévben(2.félév) kezdek el 2. nyelvet tanulni, és az alapján szeretnék nyelvet választani, hogy a későbbiekben tudok-e majd az adott helyre kimenni valamilyen cserediák programmal. És nem tudjátok, hogy lehetséges-e, hogy majd Oroszországba menjek ki tanulni? Mert ez a nyelv foglalkoztat a legjobban, de nem tudom, hogyan van-e lehetőség kimenni. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. febr. 14. 17:28
 1/1 anonim válasza:
100%
Szerintem a sulidban kérdezz rá,hogy van-e ilyesmi,ha meg nem akkor érdeklődd körbe az ismerőseidet,hogy hátha ismernek ilyen szervezeteket. Az én iskolámban is lehet oroszt tanulni,de csereprogram nincs,viszont az egyik osztálytársam családjánál sokszor (szinte minden évben) van 1-2 hétre valaki,úgyhogy pár kérdést megér..
2014. febr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!