Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Úgy-e még nem késő elkezdenem...

Úgy-e még nem késő elkezdenem tanulni? Késében vagyok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy már mindjárt vége a szünetnek és semmit se vettem elő. Mondjuk angolra járok, minden héten arra tanulok, plusz besegítek anyukámnak, de beterveztem tanulás terén elég sok dolgot.
2011. júl. 17. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt van még másfél hónapod, ne butáskodj miért lennél késésben?

Ne legyen bűntudatod, diák vagy és "gyerek" egy kis pihenés neked is jár.

Anno én egészen az egyetemig egy könyvet nem vettem elő soha nyáron, most pedig két diplomás orvos vagyok.

Szóval szak ne stresszeld magad, rád fért a pihenés.

Lassan ha gondolod kezdj neki.:o)

További szép nyarat!

2011. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöööm:)
2011. júl. 17. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy lenne mindjárt vége a szünetnek?? Még van másfél hónap, több mint a fele. :)

Hányadikos vagy, mit akarsz tanulni? Hidd el, nem kell olyan komolyan venni, a tanárok is tudják, hogy a szünet pihenésre van. Mondjuk az nem árt, ha picit ismételsz az utolsó héten, bár erre én sosem tudtam rávenni magam, mégis elég jó tanuló vagyok egy erős gimnáziumban.

2011. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!