Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Német cserediákhoz megyek...

Német cserediákhoz megyek Németo. -ba. Van valakinek valamilyen hasznos tanácsa, hogy mit csináljak vagy mit ne? Elvileg jól beszélek németül, de a folyékony beszédbe még gyakran elakadok és nem tudom kifejezni magam.

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj, beszélj, beszélj! Pont az a lényege, hogy gyakorold, és akkor jobban fog menni.
2014. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én tanácsolnám hogy ezt már az elején közöld vele is (hogy néha még megakadsz, és hogy nehezen találsz néhány szót), és akkor tudni fogja hogy nem debil vagy, csak megakadtál. Ha nem szólsz neki, megakadsz és emiatt zavarba jössz, csak még nehezebben fog menni (Angliában én is eljátszottam ezt egy éve, hogy alig találtam néhány szót)

14/L

2014. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!