Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnám az angol tudásom...

Hogyan tudnám az angol tudásomat folyékonyra fejleszteni?

Figyelt kérdés
Tudom, a legjobb módja ha beszélek másokkal,de ez nem nagyon adatik meg. Amúgy az a problémám, hogy szinte mindent megértek amikor olvasom,vagy ha filmbe hallom,akkor is, viszont ha nekem kell mondatot alkotnom szóba,akkor egyáltalán nem megy,csak nagyon nyögvenyelősen. Ilyenkor elfeledkezek a megtanult nyelvtani részekről is,és így még kuszább lesz.

2013. dec. 3. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt itt magyarországon soha nem fogsz megtanulni, mert a világ legrosszabb nyelvoktatása itt van nálunk! Menj ki angliába! Ott megtanulhatsz!
2013. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Smittes válasza:
Élethelyzetben "ösztönösen" megtanulhatsz. Ha UK-ba kimész, ott tanulhatsz meg igazán. USA-t vagy Kanadát nem igazán javaslom, mert ők eléggé rendszertelenül, szlengesen beszélik. Legjobb ha brit angolt hallasz mindennap, úgy is kell kommunikálnod ott az emberekkel stb...
2013. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán ha adtok rá pénzt,akkor kimegyek,de szerintem ezt mindenki tudja, hogy az adott országban lehet megtanulni a legjobban és leggyorsabban egy nyelvet. Viszont nem tudom hogy vagytok vele,de nekem nincs ilyenre pénzem.
2013. dec. 3. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy az oktatási rendszer elégtelen hozzá.

Viszont fölösleges addig várnod, aíg elég pénzed lesz egy kint tartózkodásra, hiszen külföldiek vannak éppen elegen itthon is. Keress angol anyanyelvű, a lakóhelyedhez közeli embereket, csoportokat, társaságokat, klubokat, egyházakat, stb.

Vagy a legegyszerűbb, ha fogod magad, kimész az utcára és megszólítgatsz ott bóklászó túristákat, hogy segítenél nekik tájékozódni.

2013. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Amúgy nem is értem hogy jön ide az oktatás. Sehol se írtam,hogy "milyen tanfolyamot ajánlanátok?" vagy hasonló. Én magam akarok tanulni itthon.


Itt a környéken nem sok külföldi van,vagyis pontosítanék: nagyok sok van,de mind német anyanyelvű.

2013. dec. 3. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Interpal.. van sok ilyesmi oldal.

Amúgy meg szerintem ez nem teljesen igaz, hogy a UK-ban könnyebben tanulhatsz meg angolul. A legtöbb ember nem is érti először az akcentust, az ihaz hogy alapjából brit angolt tanítanak itthon, de azért ők sem beszélnek tankönyv szerint

2013. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi,ez az utolsó jó oldalnak tűnik.
2013. dec. 4. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!