Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az Erasmus nevű programmal...

Az Erasmus nevű programmal kapcsolatban lennék arra kíváncsi, hogyha nem szeretnék kint tanulni sem alap sem mesterképzés alatt és a szakmai gyakorlatomat sem külföldön szeretném elvégezni akkor még milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
(aki esetleg éppen hasonló cipőben jár vagy erasmusos hallgató azzal szívesen felvenném a kapcsolatot, ha jelzi itt kommentben :) )

2014. márc. 2. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De akkor mi a kérdés? Gyakorlatilag nem akarsz külföldre menni. Tehát milyen lehetőségeid vannak? Hát itthon maradsz...

Vagy mi a probléma...?!

2014. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem. Az Erasmusnak pont az a lényege, hogy külföldön tanulhass vagy gyakorlatot csinálhass. Ha nem akarsz, akkor WTF?

Komolyan nem értem a problémád.

2014. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, valóban zavaros a kérdésem azért, mert tényleg nem nagyon tudok kiigazodni ezeken a dolgokon: megpróbálom konkretizálni: egész konkrétan egyébként Corvinusos vagyok (GTK) - hátha ez befolyásol valamit - szóval: például elvégzek egy szakmai gyakorlatot itthon majd kimegyek egy másikat elvégezni külföldön vagy az alapképzés elvégzése után nem azért mennék ki, hogy a mestert elkezdjem hanem hogy valahol külföldön ugyanazt tanuljam amit pl alapképzás végén és egyebek..
2014. márc. 3. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
És ennek mi értelme is lenne?
2014. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
például, hogy szeretnék két szakmai gyakorlatot (tudom, hogy csak 1-et néznek) végigcsinálni és abból ha pl elfogadtatom a magyart, a másikat szeretném külföldön...illetve vegyük hogy a tanulmányaimat valamikor ott akarom csinálni: ezzel az a bajom, hogy azt sem tudom, hogyha pl 3.évben kimegyek akármikor akkor a tárgyak hogy vannak?? csak azokra kell tanulni amik az ottaniak?
2014. márc. 3. 15:15
 6/6 anonim válasza:
Ha valamelyik félévedet kint töltöd akkor megcsinálod a kinti tárgyakat és miután hazajöttél az itthoniakat is és akkor nem is feltétlen csúszol. A tanárokkal mindent meglehet beszélni. Remélem ez segít valamit de elég zavaros a kérdésed :)
2014. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!