Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit tudok tenni, ha félbe...

Mit tudok tenni, ha félbe hagytam az érettségit? Angliában hogy tudok leérettségizni, vagy valami vizsgát csinálni amivel tovább tudok majd tanulni itt?

Figyelt kérdés
Pontosabban bele se kezdtem az érettségibe.19 éves vagyok(5 éves volt a képzés) Szeretnék valami itteni érettségit. Mi a teendőm? Mik az eljárások? Egyáltalán kivitelezhető ez? Van egy német középfokú nyelvvizsgám, angolból nincs, de 10-11 éve tanulom már. Mik az esélyeim? Előre is köszi midnekinek a választ! Fontos lenne.

2014. ápr. 1. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Surgosen irattkozz be erettsegire mert csak 19 eves korig ingyenes. Utana fizetni kell, tantargyankent 300-400 fontot.
2014. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!