Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 19 eves vagyok (fiu) Angliaba...

Bicsirli kérdése:

19 eves vagyok (fiu) Angliaba elek erettsegit megszereztem. Szeretnek egy szakmat itt vagy otthon kitanulni. Milyen tanacsokat adnatok es hol tanulnatok? Szoval tanacstalan vagyok, tippek szakmakra es hogy hol csinaljam?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 00:54
 1/8 A kérdező kommentje:
vki ?
2014. febr. 16. 23:53
 2/8 anonim válasza:

Anglia,természetes!

Ott nagy esélyel indulsz, ott tènyleg nagy jövőd lehet!

Ha nekem jönne egy külfőldi tanulás esélye, BIZTOS,hogy elfogadnám!

2014. febr. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Anglia,természetes!

Ott nagy esélyel indulsz, ott tènyleg nagy jövőd lehet!

Ha nekem jönne egy külfőldi tanulás esélye, BIZTOS,hogy elfogadnám!


Szakmát pedig ott kezdj, hidd el, nem fogod megbànni!

Barátok miatt ne vàlaszd Magyarországot, szünetekben/szabadsàgkor megtudod őket itthon látogatni! :)

2014. febr. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

2:29-es vagyok.

Pluszba még annyit,hogy nézzd meg,melyik a legkedveltebb szakma, és probáld ki, Angliában sok választás van!


Nekem Belgium jött esélyként, és elfogom fogadni!

Màr laktam kinnt 2 évet ( tanultam ) most megyek majd vissza jövőhéten!Ès ott is maradok!

16 évesen megtanultam á

2014. febr. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

2:29-es vagyok.

Pluszba még annyit,hogy nézzd meg,melyik a legkedveltebb szakma, és probáld ki, Angliában sok választás van!


Nekem Belgium jött esélyként, és elfogom fogadni!

Màr laktam kinnt 2 évet ( tanultam ) most repülök majd vissza jövőhéten!Ès ott is maradok!

16 évesen megtanultam dolgok pozitiv oldalát nézni!

2014. febr. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat igen , itt kinti elet erettsegivel szo szerint 0 , szakma kell ezt belattam, csak a remenyseg hogy holnap hivnak dolgozni igy ertektelen vagy kint .. Es milyen szakmakat ajanlatok, angolom kozepszint, es iskolaba milyen lenne a beilleszkedes es a tanulas , gyorsan felvenne az ember a "ritmust" ? orulnek ha olyan irna aki itt szakmat vegzett vagy folyamatba van, koszonom
2014. febr. 22. 13:05
 7/8 anonim válasza:

Az iskolàba a beilleszkedés is menne,csak akarni kell, probálj meg beszélni olyan ember-el aki szimpatikus, én állásnak a kőmüves-t,vagy irodai-t ajánlom! Remélem azért sikered lesz!

(Utolsó kommentelő vagyok)

2014. febr. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom igen mar magamba dontes szuletett es kint folytatom !
2014. ápr. 13. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!