Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ti megengednétek, hogy a...

Ti megengednétek, hogy a lányotok 8. után külföldön tanuljon tovább? Pontosabban Amerikában?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy 14 éves kiskorú gyereket Mo.-ról Amerikába küldeni? Vannak kint rokonok legalább? Miért pont Amerika és miért kell mindenképpen ott járnia középiskolába?

Szerintem kellene egy két háttérinfó, ami árnyalhatná a képet :)

2014. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jövőre lesz 8.-os. (15 éves lesz mire befejezi,év vesztes) Nagyon ki akar menni,mert mindenféle képen,ott akar élni.Nincsenek kint rokonok.Nagyon megbízható,szóval nem ezzel van a baj...

Apja megengedné,én viszont nem tudom.

2014. ápr. 24. 17:32
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég merész, több ezer km-re elküldeni egy 15 éves gyereket az ismeretlenbe... :) És hol lakna, ki képviselné az érdekeit, mert még mindig kiskorúnak számítana, hogy intézne hivatalos ügyeket ha erre lenne szükség?

Miért szeretne ott tanulni? Valami speciális vagy elit iskolát nézett ki a lány, vagy valami olyat szeretne tanulni, amit itthon nem lehet? Vagy csak úgy gondolja, hogy mennyire menő lehet Amerikában élni?


Én ilyen feltételekkel nem engedném el a gyerekemet, és apukán kissé meg is lepődtem, hogy szerinte mehet a lánya "világgá"...


Én inkább azt mondanám neki, hogy a középiskolát itthon fogja járni, teperjen ezerrel, aztán megpróbálkozhat bejutni egy amerikai egyetemre.

2014. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nyelv tudás megvan?

Anyagi körülmények megvannak?

Ki vigyázna rá?


Maximum középiskola után ajánlatos ez...

2014. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a gyerek tette fel ezt a kerdest es nem az anyuka!


Kiskorut be sem engedik az orszagba, hacsak nincs igazolas arrol, hogy rokon/barat a repteren var ra es akkor is csak ESTAval utazhat es 90 napig maradhat. Mivel kiskoru, ezert az USAban iskolakotelesnek szamit, de ha nincs itt senki aki beirassa az iskolaba, akkor nem is ertem hogy a pitschaba jut ilyesmi valakinek eszebe.....


Ez akkor fake kerdes, hogy beszaras....

2014. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Kizárólag Észak-Koreába engedném.
2014. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Semmikepp!De, mivel kiskoru, es nincs kint rokon, igy nem is lehetseges a dolog.Meg rokonnal is nehez lenne egyebkent.(Kint eltem evekig, tudom, milyen a rendszer!)
2014. ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ki menni ki lehet, de azzal syamoljatok mivel nem vagytok adofizetok idekint, ki kell fizetni a tandijjat, ami kozel 2millio evente + hol a francban lakna? Valakit talalnotok kell aki ott eltartja, gondolom ha nem ismeritek penzert, mert egyedul nem lakhat. Es akkor ha itt van gimiben, akkor gondolom ide jo egyetemre, mrt Amerikai erettsegi kb csak ide jo. Az egyetem meg ugye 6 millio koruli evente. Sok sikert remelem jol alltok anyagilag. Ha annyira ki akar jonni, kuldjetek ki 10 vagy 11 ben cserediaknak ( Nagyon ajanlom az into-t) es akkor majd meglatja vissza akar-e jönni majd erettsegi utan. De felnottkent ha nincs diplomaja vagy nagyon eros munkatapasztalata nem fogjak engedni hogy itt lakjon, mert nem osztogatnak csak ugy letelepedesi engedelyt, vannak itt elegen...
2014. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem engedném
2014. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A kérdés természetesen fake.Egy házi dolgozatomhoz kellett(jééé,vagy olyan,aki megcsinálja azokat?!:oo) közvélemény kutatás,csak ha kiírom,hogy "közvélemény kutatás" az emberek többsége jobban átgondolja,elkezd keresgélni:)köszönöm az összes választ:)
2014. ápr. 29. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!