Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ti megengednétek, hogy a...

Ti megengednétek, hogy a lányotok 8. után külföldön tanuljon tovább? Pontosabban Amerikában?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 16:51
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szerintem felelőtlenség, nem hiszem, hogy boldogulna család és megfelelő nyelvtudás nélkül.
2014. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Lehet, hogy kamu a kérdés, de a válaszom korrekt. A lányom 16 éves korában ment ki egy évre, senkije nem volt ott, a nyelvet sem nagyon tudta. Vannak komoly cégek-iskolák, pl. az EF, akik ilyeneket szerveznek. Egy helyi család fogadta be, nekik nem kellett fizetni, és egyházi/alapítványi iskolába járt, tőle ők sem kértek tandíjat. Az egész tanév mindenestől kb. 2 millióba került, de egy tökéletes alapot teremtett neki az itthoni továbbtanulásra, nyelvet, kapcsolatokat, tapasztalatot szerzett. Aki teheti, annak csak ajánlani tudom.
2014. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Bizony küldd ki,talán valamit tanul.

A java tudás itthon van,de a csillogás és az hogy Amerika.

Választ csak arra kérek,akinek van némi pénze,az miért HIBBANT meg ennyire?nagyzáshóbort,idiótizmus és kivagyiság.

Bajban vagytok,ennek komoly ára van,+hogymég totál abnormálisak.

2014. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Igen, az én 14 éves fiam gimi után megy lehet akkor érdemesebb lenne. Hogy miért?

Elmúlt 18

Nagyobb élettapasztalat

Felelősségteljesebb

De már volt kint egyedül. Hidd el egyébként menni kell ebből az országból ha szeretne valaki lenni

2014. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!