Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » ÁLTALÁNOSÍTVA mi és milyen...

ÁLTALÁNOSÍTVA mi és milyen mértékben kell ahhoz, hogy Angliában menjen az ember főiskolára?

Figyelt kérdés

Nem azt a választ várom, hogy tökéletes nyelvi ismeretek illetve rengeteg pénz.

Ezekkel tisztában vagyok.

Inkább olyan dolgok érdekelnének, hogy az itthoni tanulmányaimat mennyire veszik figyelemben az ottani jelentkezés során? Ha figyelembe veszik, akkor mit? Érettségi, esetleges nyelvvizsgák, vagy már meglévő végzettségek?

Anyagiakat nézve egy átlag tandíjra lennék kíváncsi, tudom, hogy iskolája válogatja stb... de mégis érdekelne egy teljesen átlagos tandíj. Ezen felül a könyvek ára kb az itthoniakkal hasonló? Illetve az iskolával kapcsolatban milyen rejtett költségek merülhetnek fel?

Mint külföldi állampolgár indulok bármiféle hátrányból a jelentkezés során ( ha a nyelvet és az anyagiakat most nem említjük ) ?

Minden információt szívesen fogadok, a tapasztalatoknak meg különösen örülnék!

Tisztában vagyok vele, hogy nem csak ennyiből áll, hogy az ember kint tanulhasson, de a lakhatás, életszínvonal fenntartása más téma.


2014. ápr. 24. 21:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!