Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Megőrülök, jelentkeztem...

Megőrülök, jelentkeztem Dániába továbbtanulni, de még semmi hír, szétvet az ideg, mit kellene tennem, aludni sem tudok emiatt?

Figyelt kérdés

van egy közvetítő cég, aki segít a sulival való kommunikációban, velük jelentkeztem külföldre, de már kellett volna lenni(legalább is hallottam pár emberről akinek már volt ebben a suliban) valami skypos interjúnak, de semmi ilyenről nem kaptam értesítést, pedig mindent jól csináltam


az angol is megy olyan szinten, hogy jól sikerülne egy ilyen beszélgetés, de ez a "semmilyen valami" annyira idegesít, főleg, hogy már szinte mindent elképzeltem, hogy felvesznek, ott leszek, kicsit félek, de ugyanakkor izgatott is vagyok..és most ez van, tavaly esélytelen sulival próbálkoztam


művészeti suli ahova általában protekcióval lehet bekerülni, most ha ez sem jön össze(ez nem művészeti suli), nem tudom mit csinálok magammal, de néha már ezen agyalok :(



2014. máj. 3. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hivd fel oket, emailt nekik, ha mar lejart az adott datum.
2014. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet kifelejtettek...

Amikor az én ismerősöm ment Dániába tanulni a ballagás előtti héten hivták fel személyesen!, hogy felvették. Előtte volt skyeinterjú minden, ja és nem ilyen hülye cégeken keresztül csinálta, annak semmi értelme nincs. Főleg, ha egy egyetemi jelentkezést nem vagy képes elintézni nem is biztos, hogy oda való vagy.

2014. máj. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a közvetítő iroda abban segít, h ne csesszek el semmit, hanem ha van vmi kérdésem, akkor feléjük fordulhatok..de most már tényleg őrjítő ez az egész
2014. máj. 5. 10:55
 4/6 A kérdező kommentje:
vagy lehet nem kellett vna elküldenem nekik az érettségimet (pedig jó lett) mert az egy évet nem tanulós diákokat nem veszik figyelembe?
2014. máj. 5. 10:56
 5/6 anonim válasza:

szerintem ne aggódj:

interjú bár suli függő, általában csak a jelentkezői normatíva 25%ánál van, nálam pl nem is volt, se egyik barátomnál aki tavaly jelentkezett, se egy másiknál aki 2 éve.

barátom aki tavaly jelentkezett május közepén kapott róla értesítést, én pedig idén már április legelején, pedig ugyanabba a suliba jelentkeztünk.

az érettségi miatt ne aggódj mert én is 2011ben érettségiztem és most diplomázok itthon.

ha egyelőre semmi hírt nem kaptál az szerintem nem baj, mindenképp vissza fognak jelezni valamilyen formában arról h felvettek-e. május végéig-június elejéig bőven belefér, biztos rengeteg jelentkező van.

2014. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

beszéltem a közvetítő céggel, és rájöttem h egyetlen egy beállítás miatt elcsesztem a regisztrációmat, ezért

újrajelentkeztem így május 5.-én mert a közvetítő cég ezt a tanácsot adta, hogy írni kell az intézményeknek és akkor van esély..remélem tényleg van és sikerülni fog


köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 5. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!