Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kozforgalmi pilota szeretnek...

Kozforgalmi pilota szeretnek lenni es hallotam hogy egyes legitarsasagok felvesznek es nullatol kikepeznek addig hogy aribust, boinget vezess. Szerzodest kotsz veluk, ok kikepeznek ingyen majd havi fizedesedbol levonnak. Tudtok ilyen legitarsasagot?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Korán kell kezdeni, vitorlázógépen, kis motoros gépen, aztán jöhet szimulátorban a nagy gép. Sok évi tanulás kell hozzá, nem elég a kormányt forgatni és angolul csevegni az irányítókkal. Nem olyan szakma, amit "gyorstalpaló" tanfolyamon meg lehet tanulni. Ráadásul makk egészségesnek kell lenned hozzá. Ha kitartó vagy és sokat tanulsz, sikerülhet.
2009. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"...hallotam hogy egyes legitarsasagok felvesznek es nullatol kikepeznek addig hogy aribust, boinget vezess. ..."


Sajnos nincs ilyen lehetőség.

sok állástalan képzett pilóta van, sok száz óra tapasztalattal. Azok közül szívesebben válogat egy légitársaság.


Nagyjából 25millió Forintért viszont csinálnak kiképzést nulláról Boeingig.

2009. dec. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen,ezeket mind tudom es tisztaban vagyok veluk csak kivancsi voltam ha nem e lehetne ugy elvegezni a pilotakikepzest hogy egybol annyi penzt kiadni ahelyett hogy felvesz egy legitarsasag amely majd a fizetesembol vonja le a kikepzes dijat.
2009. dec. 30. 20:44
 4/5 A kérdező kommentje:
es mondjuk szerzodest kotok veluk mondjuk 10 evre:D
2009. dec. 30. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Minden esetben hitelt veszel fel, a légitársaság csak egy pecsétes papírt ad a banknak, hogy "pilótaképzésre megy a pénz". De elég szigorúak a feltételek, a British Airways-nél pl. a bankok egy saját neveden lévő angliai ingatlant kértek fedezetként.
2012. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!