Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lehetséges-e levelezve művésze...

Lehetséges-e levelezve művészeti egyetemet lerakni?

Figyelt kérdés
Külföldi egyetemet Magyarországról
2014. jún. 3. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de a levelező nem azt jelenti, hogy sosem kell megjelenned, ott is vannak kötelező gyakorlatok vagy szemináriumok félév közben, lehet katalógus előadáson. Vizsgázni meg egyértelmű hogy személyesen kell. Elég sok utazással jár, még akkor is ha Magyarországon belül tanulsz másik városban egyetemen, külföld szerintem gyakorlatilag akkor oldható meg ha valahol a határtól nem messze van az egyetem pl. Kassai egyetem és közel is laksz ahhoz a határhoz. de. pl. egy Dán, vagy Német vagy Francia egyetem innen Magyarországról levelezőn nem végezhető el csak akkor ha rengeteg pénzed van.
2014. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát művészetit még nehezebben, ugyanis ott nagyrészt gyakorlati dolgok vannak, ezen kívül nálunk pl minden katalógusos.
2017. okt. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!