Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Magyarként van esélyem bejutni...

Magyarként van esélyem bejutni a top 5 amerikai egyetem valamelyikére, akár csak egy szemeszter erelyéig?

Figyelt kérdés
Az angoltudással nem lesz baj, mivel kint is fogok érettségizni és élni előtte egy évet.

#külföldi egyetem #amerikai tanulás
2014. júl. 24. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor, ha tenyleg baromi jo agyad van.
2014. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ösztöndíjat a legnehezebb szerezni, ahhoz valakiknek bizonyítanod kell, hogy nekik megéri finanszírozni az egyetemi költségeidet. De ugye "semmi sem lehetetlen", szóval van, de kevés.
2014. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem igazán.
2014. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szabina555 ***** válasza:
nem az a kérdés, hogy magyarként van-e esélyed, nem számít milyen nemzetiségű vagy, az számít, hogy okos legyél, és legyen pénzed rá
2014. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezeknek az egyetemeknek az acceptance rate-jük 4-5% körül van. Nem lehetetlen, de le kell győznöd több ezer ázsiai zsenit, akik mindenben a tökéletességre törekednek. Ráadásul ha fel is vesznek ki kell fizetned évi 60.000$-t.
2014. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!