Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Igaz hogy ugysem tudom elvégez...

Igaz hogy ugysem tudom elvégezni Olaszországban az egyetemet?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta hogy hiába mennék és végezném el Olaszországban az egyetemet. Az utolsó évben úgyis megbuktatnának mert nem vagyok született olasz? Meg hogy csak keveseket engednek át? Hogy is van ez?
2014. aug. 12. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló marhaság, honnan veszi ezt az ismerősöd?
2014. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Álítólag tapasztalatból mondja mert sok olasz ismerőse van..
2014. aug. 12. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
minden valamirevalo szakon sok ember bukik, olyan helyre nem is erdemes menni, ahol mindenkit atengednek. Attol meg, hogy az ismerosodnek van par olasz ismerose, nem valoszinu, hogy igaza van. Ha jo vagy a vizsgan, akkor atengednek, ha meg megbuksz, akkor egyszeruen nem tanultal, de vigasztalhatod magad azzal, hogy "biztos azert nem mentem at mert kulfoldi vagyok"! En speciel ki nem allhatom azokat az embeteket, akik a sajat sikertelenseguk elismerese helyett elkezdenek mutogatni az adott orszag lakoira,hogy "azert mert kulfoldi vagyok???" Ha pedig tenyleg jogtalanul megbuktatnak, azt jelenteni kell, egy normalis egyetemen nem lehet kipecezni egy diakot es csakazertis meghuzni...
2014. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mégha van is benne igazság, ha van benned elég akarat, és megteszel mindent, akkor van esélyed, hogy sikerül. Sőt, ha átlagon felül teljesítesz, akkor egyszerűen nem buktathatnak meg. Olyan NINCS, hogy "úgyse, mert...", mert akkor úgy is lesz. Ha tényleg akarod és szorgalmas vagy, akkor meg tudod csinálni. Tudod, ha nem próbálkozol, küzdesz, akkor nem is nyerhetsz. Soha ne engedj ilyen érveknek, mint amilyet az ismerősöd mondott!
2014. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!