Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az az álmom hogy Stewardess...

Az az álmom hogy Stewardess legyek! Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
14/L 167 cm 46 kg vagyok, angolul tanulok, a középfokút tenném le jövőre +németet venném fel (2 felsőfokú a cél). Kedves, mosolygós, energikus lány vagyok, szeretek utazni, tudni, tanulni új dolgokat, megismerni más kultúrákat, járni a világot. Imádok repülni! Nem vagyok szemüveges, úszni tudok, bírom a fizikai terhelést (sportolok, sportos alkat vagyok), szívesen dolgozom csapatban. Nagyon tetszik az uniformis és egyáltalán ez az egész gondolat, hogy én valaha stewardess legyek. Mi a véleményetek? Van esélyem? Könnyen feltalálom magam idegen környezetben is, külföldön, de ha lehet inkább olyan légitârsaságot keresnék, melynek Budapesti bázisa van pl Wizz air de erről azt hallottam, hogy keveset fizet. Most a Lufthansa a favorit, de Emirates vagy Qatar is érdekelne. Nagyon szívesen beszélgetnék volt/jelenlegi sztyuvikkal: miért ajánlanák, milyen az élete, mindenről kérdeznék. Az interneten tájèkozódtam erről arról, sőt az összes sztyuárdeszes oldalt átolvastam, de még érdekelne ez-az.

2014. aug. 12. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen bárki lehet stewardess, tökéletes angoltudás kell, esztétikus küllem és nagyon sok türelem. A leírásod alapján tökéletes jelentkező lennél, de azt hiszem, nem vagy tisztában azzal, hogy mennyire megterhelő munka ez. Alig vagy otthon, folyamatos jet lag, hiába utazol el álmaid nagyvárosába, ne is álmodj arról, hogy te ott majd várost nézel, vagy ilyenek.. Mindenesetre ha tényleg ez érdekel, akkor sok sikert hozzá, de időd még bőven van.
2014. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Igen tisztában vagyok vele, sajnos nem fenékig tejfel. Viszon ha long-haul járatra mennék, ott 24 órát minimum kapok az adott országban.

Köszönöm szépen! :)

2014. aug. 22. 22:03
 3/3 anonim válasza:
long-h járaton többet kapsz mint 1 nap
2014. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!