Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha áprilisig tudok szerezni 1...

Ha áprilisig tudok szerezni 1 millió-1,5 millió forintot, akkor van olyan angol nyelvterület ahova ki tudnék jutni fél évre tanulni?

Figyelt kérdés

Melyik országokba tudnék kijutni ennyiből? Nyár elejétől novemberig lenne a legideálisabb, hogy ne maradjak ki annyira az itthoni suliból, de akkor így max Ausztráliába mehetnék, és oda lehet kevés ennyi pénz. Vagy vannak olyan szervezetek talán, akik ennyiért már kiküldenének?


Vagy Angliába tudnék így menni? Amerika esetleg, habár erre van a legkisebb esély:)

A válaszokat köszönöm, a pénzt nyilván nem én keresem meg, de teljes családom támogatásával ennyit sikerült összegyűjteni:)

15 éves lány vagyok(:



2014. szept. 11. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből az Egyesült Királyságban a lakbér és az utazás ha kijön fél évre. Amerikát meg felejtsd el.
2014. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dubi ***** válasza:
Ha nagyon spórolsz, egy évet is kihúzhatsz belőle, nekem 1.8 millióban van egy év mindennel együtt.
2014. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amerikában egy nagyobb városban, például Los Angelesben csak a lakhatás 2,5 millió forint/év kb. New Yorkról meg ne is beszéljünk.
2014. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha szervezettel mész akkor igen (pl. YFU vagy AFS)
2014. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!