Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Skóciai és Észak Ír egyetemeke...

Skóciai és Észak Ír egyetemeken, Maintenance Fundation-t azthiszem lakhatási támogatás a neve, EU állampolgárként hogyan lehet igényelni, akár magán banktól is ha ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Jövőre kezdeném az egyetemet (remélhetőleg az Észak-Ír Belfast-i Queen's University-n) és az a kérdésem merült föl, hogy-mivel nem szeretnék a szüleimre nagy terhet rakni- így lehetséges e bármilyen ilyen jellegő támogatás igénylése? Azt tudom, hogy a Tuition Feet azt minden tanulónak fizeti, de mondjuk az Accomidation Fees-ek is igen borsosak (5-6 ezer font is lehet)
2014. szept. 28. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Skóciába szeretnék menni és ott a megélhetési hitelt azthiszem nem lehet felvenni csak uk lakosoknak meg akik 3eve kinn elnek..nemtudom hogy esetleg valami magan banknal nincs e de szerintem nincs:/ nekem akkor dolgoznom kellene mel
2014. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*mellette h legalabb a kollegium dijat(4-500 font havonta) kifizessem de nemtudom h lenne e idom tanulni is es dolgozni is ..
2014. szept. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy olvastam mindenhol, hogy csak a tuition fee-t fizetik a nem UK-lakónak. Sajnos... pedig nagyon jól jönne, mert elég drága a megélhetés. Ha szülők nem tudnak segíteni, akkor muszáj dolgozni mellette.
2014. okt. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg nézd meg, hogy azon az egyetemen milyen ösztöndíjakat adnak. Az alacsony jövedelemmel rendelkezőknek (asszem 25e font alatti) szokott adni támogatást az egyetem.


Egyébként sok sikert mindkettőtöknek!! :)

2014. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!