Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan tanuljak magántanulókén...

Hogyan tanuljak magántanulóként egyedül?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nehéz döntés előtt állunk.Ki mennénk Ausztriába,Édesanyám dolgozna kint,de én középiskolás vagyok,10. osztályos.Még amikor 8.-as voltam,voltunk kint,magántanulókén voltam kb. 2 hétig,de utána már jöttem is vissza.Az lenne a kérdésem,hogy ha kimennénk Ausztriába,hogyan tudnám megtanulni pl.a matekot,fizikát?Amik így nehezebbek.Nem szeretném itt hagyni az iskolát.Valami megoldás csak van.Áprilisban jönnénk vissza,December elején mennénk ki.

2014. okt. 12. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Maradj kint júniusig és végezd el a 10. második félévét egy ottani iskolában. ---- Ha mindenképp magántanulónak kell lenned, akkor kérd el a volt osztàlytàrsaidtól az órarendet és naponta aszerint tanulj amennire tudsz. Amihez segítség kell, ahhoz jó lenne ott találnod egy korrepetàló tanàrt.
2014. okt. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltunk,hogy ott iskola,de a Német nyelv tudásom 0.Így nem tudom hogy lehetne.
2014. okt. 14. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezed a tanártól, hogy miből lesz az osztályozóvizsga, és azokat begyakorlod. Pl. csak a könyv feladatai, akkor azokat szorgalmasan addig csinálod, míg menni nem fog. A legtöbb könyvhöz van CD a megoldásokkal.


De azt el tudnád árulni, hogy hogy lehet két hétre magántanulónak lenni? Komolyan levizsgáztál két heti anyagból, vagy hogy? :DD

2014. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nézz utána tanulási technikáknak a neten....

Én mindig hangosan tanulok és más-más színnel kiírom a dolgokat, sőt rajzolok is. Ha a plüsseidnek megtanított az anyagot az sem rossz. :) A mozaweb- et is használom, nagyon jó, csak ajánlani tudom.Sok sikert!

2014. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!