Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ezekkel az érettségi tantárgya...

Ezekkel az érettségi tantárgyakkal mehetek pszichológiára Angliába?

Figyelt kérdés

angol, francia - emelt szint,

biológia - közép szint



2014. okt. 28. 08:19
 1/7 A kérdező kommentje:
*középszint
2014. okt. 28. 08:21
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
A lehető legnagyobb jóindulattal mondom neked, hogy ha ennyire nem tudsz önállóan tájékozódni bizonyos külföldi egyetemek felvételi kritériumaival kapcsolatban, akkor neked az égvilágon semmi keresnivalód egy külföldi egyetemen. Nem megbántani akarlak, de az ilyesmihez nagy mértékű önállóság és talpraesettség kell, de ha neked már a google keresés is nehezedre esik, nem fogsz boldogulni egy angol egyetemen - ja és fel sem vesznek.
2014. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mehetsz de szerintem a pszichot itthon kene kezdeni mert eleg húzós..
2014. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó vagy angolból, szorgalmasan tudnál plusz időt szánni arra, hogy megérts a dolgokat, akkor persze. De inkább az egyetemeknél kérdezd meg, hogy pontosan mit kérnek tőled erre a szakra. Ők tuti jobban tudják mint itt bármelyikünk. Sok sikert! :)
2014. okt. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1# az hogy utánan nézel valaminek, nem abban merül ki, hogy ki googlezod. Honnét tudod hogy nem azzal kezdte?

Ha valamiről biztos információt akarsz, akkor az a legjobb, ha a lehető legtöbb forrásnak utána nézel.

+ ha az emberek saját tapasztalatára kiváncsi, akkor azt az interneten kb a fórumokból teheti meg, és hát a gyik is amolyan fórum szerűség


Akkor lehetne érvényes amit kérdeztél, ha egy konkrét személytől kérdezni... de még akkor se, mert kérdezni sosem hülyeség .

2014. nov. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ha valamiről biztos információt akarsz, akkor az a legjobb, ha a lehető legtöbb forrásnak utána nézel."


Ez hatalmas hülyeség. Ha biztos információt akarsz, a legbiztosabb forrástól kell érdeklődni. Magyarul jelen helyzetben az adott kinézett egyetemekkel kell felvenni a kapcsolatot.

2014. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is terveztem egy ideig pszichológiát tanulni Angliában és írtam is a választott egyetemnek a felvételi követelményekkel kapcsolatban. Nekem azt mondták, hogy kitűnő érettségit várnak (bár ez szerintem főleg az adott egyetem presztízsétől függ) és két emelt szintű érettségit, ebből az egyik pszichológia vagy valami természettudományos tantárgy.


Nem tudom te merre szeretnél menni, csak gondoltam megosztom, amit nekem mondtak. De végső soron csak az egyetem fogja tudni neked megmondani, hogy pontosan mi is kell.

2014. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!