Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cserediák szeretnék lenni!...

Cserediák szeretnék lenni! Akik voltak már, írjanak, akar privibe is! Nem tudom hogy megy ez az egész. Segítség?

Figyelt kérdés
Szóval részt szeretnék venni cserediákprogramban. Elég drágának tűnik és nem tudom melyik oldal lehúzós. És ha tudtok egy nem lehúzós programot, akkor meg tudjátok írni hogy hány éves kortól lehet menni? (Amerikába szeretnék menni, valahova Kaliforniába) Kicsit izgulok de úgy gondolom nagy kaland lenne. Priviben írjatok minél többen, olyan akik szívesen mesélnek erről az egész dologról :) kösz hogy elolvastátok. Majdnem 15/l

2014. nov. 5. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, bár nem voltam még cserediák, anno elég sokat foglalkoztam a témával, csak aztán nem jött össze.


[link]


Ezt az oldalt ajánlom, nekem haverom már volt kint into-val USA-ban. Itt minden infót megtalálsz. Viszont az árak... egy teljes tanév több mint 2.000.000 ft. Ezzel számolj. Igaz, ez tartalmazza a retúr repjegyet + a biztosítást + egyebeket, de akkor még nem beszéltünk a havi 3-400 dolcsi költőpénzről, amit bizony a szülőknek kell állniuk, mert nemhogy fiatalon, még felnőtten sem nagyon kap külföldi ember az USA-ba munkavállalóit (15 évesen még diákmunkát se végezhetsz szerintem).


Böngészgesd át az oldalt, ha valamire kíváncsi vagy még, írj nyugodtan! :)

2014. nov. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. nov. 9. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!