Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van itt olyan külföldi egyetem...

Van itt olyan külföldi egyetemista, aki a magyar tb-jét tartotta meg és nem váltott külföldi biztosításra?

Figyelt kérdés
Elfogadják ha orvoshoz megy vele az ember? Nem "gyanús", hogy valaki mondjuk egy éve kint él, de még mindig nem az adott országban van biztosítva?
2014. nov. 13. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Van uniós tb kártya, amit akár itt Magyarországon lehet kérni utazás előtt. Persze ha uniós orzágba megy.
2014. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akinek magyar tbje van az a MAGYAR egeszsegugyi rendszerben van. Hogy fogadnak el kulfoldon ha ok nem fernek hozza a rendszerhez?
2014. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Termeszetesen az eu-s orszagokra gondoltam es a kek eu-s kartyara.
2014. nov. 14. 10:01
 4/6 anonim ***** válasza:
En pont ilyen egyetemista vagyok, es az szamit normalisnak, hogy magyar tb-m van. Akkor lesz helyi, ha dolgozni kezdek.
2014. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: megírnád, hogy melyik országban tanulsz? simán tudsz vele orvoshoz menni, bármi bajod van?
2014. nov. 14. 17:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Franciaorszagban es igen.
2014. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!