Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van itt olyan aki a Big...

Van itt olyan aki a Big Ben-el utazott már kint tanulni (középiskola)?

Figyelt kérdés
Érdekelne ,hogy érdemes e és ,hogy milyen az egész.

2014. nov. 18. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, én tavaly a Big Bennel mentem angol tanfolyamra Swanage-ba. Életem legjobb döntése volt, hogy velük mentem, abszolut korrektek voltak mindenben, az iskolában sem csalódtam, profik és kedvesek voltak a tanárok is.

Annyira megszerettem Angliát, hogy most már itt élek és a lányom is itt jár iskolába:)

2014. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Családnál laktál vagy kollégiumban?

Mennyi időre mentél?

2014. nov. 30. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:

A kollégiumi szállást választottam és nagyon jól tettem! Egész nap gyakorolhattam a nyelvet különböző nemzetiségüekkel. Szuper kirándulásokat szerveztek és sosem unatkoztunk. Másik nagy előnye, hogy A Harrow House International College-ben fitnesszteremtől kezdve uszodáig, mindent megtalálsz helyben. A szakácsok spanyolok, nagyon jól főznek ellentétben sok host családanyával! Rengeteg csoporttársam panaszkodott a családi kajára, mert az angol nők nagy része nem tud főzni és amelyik tud, az is angol ételt tesz az asztalra. Ehetetlen.

Egy hónapig voltam kinn és 8 hónappal ezelőtt a lányommal együtt kiköltöztünk Angliába. Ő itt jár secondary school-ba, ami ingyenes és nagyon jó.

2014. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan rokonod, aki kinn él?

Mert ha elvállalná a felügyeletedet minimális összeggel megúsznád az egészet.

2014. dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!