Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mik az elvárások a US Navy...

Mik az elvárások a US Navy Seal-nél?

Figyelt kérdés
Lehet esélyem? Hogy kerülhetek oda? Nagyon fontos lenne most ez nekem. Előre is köszönöm mindenkinek.

2014. nov. 24. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elso elvaras az amerikai allampolgarsag. Mar meg is buktal
2014. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amerikai állampolgárságot hogyan szerezhetem meg? Hallottam olyat is hogy meglehet szerezni.
2014. nov. 24. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Legálisan ott kell élned 5 évig, utána kérelmezheted hogy amerikai állampolgár legyél, ha munka útján mentél ki. Ha házasság útján akkor 3 év legális kint élés után kérelmezheted.

Legálisan kint lenni zöld kártyával lehet. Szóval először kell egy olyan szakma végzettség amivel kint el tudsz helyezkedni, és találsz kint állást, akkor kapsz zöld kártyát. Vagy oda nősülsz, de ellenőrzik hogy valós házasság vagy kamu az egész.

Szóval mire ezeket elintézed, már túlkoros vagy a haditengerészethez.

2014. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi!
2015. jan. 4. 11:09
 5/5 Naro123 válasza:
Kell egy Zöld Kártya amihez nagyon jól kell beszélj angolul/ezután elmennél a US Army hoz oda nem kell állampolgárság /10 hónapot szólgàlnál az Army ba aztán kérelmezhetnéd az állampolgárságot/ Sok szerencsét én is seal akarok lenni és ezt az utat fogom megtenni/ez a legrövidebb
2015. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!