Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 17 éves koromban meg kellett...

Frank1997ize kérdése:

17 éves koromban meg kellett szüntetni a tankötelességemet mert el kellett költöznünk németországba.8 általánossal rendelkezem. Van ebbe az országba esti iskola vagy valami ahol a középfokú végzettségemet meg tudjam szerezni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 02:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és informatikus szeretnék lenni.még nem találtam egy olyan iskolát sem ami olyan mint nálunk az esti középiskola.
2014. dec. 3. 02:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyolc általánossal... 17 évesen?

Nézd a középiskolákat:

[link]

Németországban olyanok is dolgozhatnak programozóként, akiknek nincs diplomájuk.

2014. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Szinyeit tudom ajánlani, én itt végeztem intenzív estin 2 év alatt és imádtam oda járni. Nagyon színvonalas volt az oktatás, pedig előfordult, hogy a 40 fős osztályból csak néhányan voltak bent. Tényleg magáért tanult és járt be az ember az órákra, nem a jelenléti miatt. Persze van esti 4 évfolyamos képzésük is,de én élveztem a gyorsított tempót és majdnem mindenből 5-re érettségiztem. :)
2014. dec. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2.ez jó hír.

3.az melyik városban van?

2014. dec. 6. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy IT-s szakmat szerzel (okj-szeruseg), erettsegi nelkul is felvehetnek nemet fosulira info szakra
2014. dec. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De okj-t csak magyarországon lehet szerezni nem?
2014. dec. 7. 20:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
okj-szerűséget írtam. ha szerzel egy német Ausbildungot (nagyon fontos hogy NÉMET legyen és passzoljon az irányhoz ahova továbbmész), megkerülheted az érettségit és egyből továbbtanulhatsz.
2014. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez így jó lesz.
2014. dec. 7. 21:27
 9/9 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés.Ezen az Ausbildungon lehet belőlem programozó főleg c++ php meg ilyenek vagy csak főiskolán?(tényleg ez az utolsó kérdésem:D)
2014. dec. 7. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!