Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan tudnék külföldre menni?

Hogyan tudnék külföldre menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tudom most kicsit bolondnak fogtok nézni, de itt akarom hagyni az országpt mert egy...!Általános szakra járok egy gimnáziumba, és ez a 2. évem.Angolt és oalszt tanulok bár inkább angol nyelvet szeretem jobban.A tanulmányi átlagom 3,3, de idén sokkal jobban tanulok szinte csak 3-4-5-öseim vannak.Azt szeretném kérdezni hogy melyik országot lenne célszerű megcéloznom.Vagy inkább maradjak itthon és keressek egy jó szakmát?Segítsetek kérlek nagyon el vagyok veszve!

2014. dec. 6. 13:48
 1/2 Dubi ***** válasza:
Hát az nagyon attól függ, mihez szeretnél kezdeni az életeddel. Egy biztos, jó külföldi egyetemre ez nem lesz elég. Szakmára valószínűleg igen. Külföldre igen. Egy hasonló képességű általános iskolai osztálytársam most ment ki Miamiba és egy nagy turista hajón szolgál (így nevezik egyáltalán?).
2014. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha meglesz az érettségid minden király lesz! Elmész Magyarországon addig dolgozni ameddig össze nem jön annyi pénz ,hogy vegyél repülőjegyet(kajára az első hónapba esetleg).És megcélzod az álom országod:D összejön a pénz kimész keresel munkát lakást vagy valami olcsó hotel aztán minden jön magától;D Én is ezt tervezem álom városom,országom arab emírségek Kuwait,Szíria,India!:D sok sikert:)
2014. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!