Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki megválaszolná a kérdése...

Valaki megválaszolná a kérdésemet az UWC ösztöndíjról?

Figyelt kérdés
Elolvastam az összes ebben a témában lévő kérdést és válaszokat és megmondom összezavart, hiszen vannak olyanok akik szerint ez az egész elbírálás nem fair. Szóval csak azt szeretném megkérdezni főleg olyan emberkéktől, akik tanultak is már UWC ösztöndíjjal, hogy mégis mit higgyek el ezzel kapcsolatban? Mennyi esélyem van? (jelentkezni fogok a most meghirdetett 2015-17 ösztöndíjra és ezért lenne fontos talán azért is, hogy ne éljen bele magam annyira ebbe az egészbe.)

2014. dec. 25. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel tobbszaz jelentkezo van, ezert eleg keves az eselyed. A palyazat elbiralasa teljesen fair, csupan egy-ket rosszmaju ember, akinek nem sikerult bejutnia, es nem tudta feldolgozni elterjesztette ezt.
2014. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat :)
2014. dec. 29. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem jutottam be a végső táborba, de szerintem is fair, és elég tanulságos is, szóval hajráá:)
2015. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!