Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldön szeretnék tanulni,...

Külföldön szeretnék tanulni, melyik egyetemeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Még van egy évem a gimnáziumban, addig ráfekszek az angolra (fél felsőfokú angol nyelvvizsgám van, most teszem le a másik felét májusban), illetve szeretnék gőzerővel készülni az IELTS angol nemzetközi vizsgára is, ősszel pedig német középfokot tenném le.

Elsősorban külföldön szeretnék tanulni. Az itthoni tanulmányi eredményeim jók, a nyelvérzékemet is jónak mondják, egy kis szorgalommal reménykedem, hogy sikerülhet.

Tanár szeretnék lenni, tudnátok segíteni, hogy hol van ilyen képzés?

Európában maradnék (Amerika és Ausztrália messze van és túl drága sajnos). Skót egyetemeket nézegettem, University of Edinbourgh, Liverpool, Manchester, stb. Cambridge és hasonló top iskolák elérhetetlenek, ahhoz zseninek kellett volna születnem szerintem.


Kérlek, aki tud valamit akár arról, hogy hol van külföldön tanári képzés, akár arról, hogy működik oda a felvételi, mennyire nagyon kemény az oktatás és alapból, hogy működik ez az egész rendszer, az kérem írjon itt, vagy üzenetet!

Köszönöm. 18L



2015. febr. 8. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Dániával hogy állsz?

[link]

2015. febr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Svédországba mennék :)
2015. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresgess a ucas.com-on, ott minden infó fent van, ha esetleg van kérdésed azokkal kapcsolatban, írj :)
2015. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!