Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemeket/fősulikat...

Milyen egyetemeket/fősulikat + szakokat ajánlanátok, ami természettudományokkal (főleg biosz, kémia) foglalkozik?

Figyelt kérdés
Az orvosin gondolkozom,viszont attól eléggé félek,gyógyszerészetire és tarnárnak nem igazán szeretnék menni... Emelt szintű érettségire szerintetek fel tudnék készülni egy év alatt? Milyen könyveket ajánlanátok rá? Egyébként külföldi vagyok, de Magyarországon szeretnék továbbtanulni.

2014. jún. 23. 19:58
 1/3 anonim válasza:
molekuláris biológia esetleg?
2014. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahhoz először el kell végezni az orvosit,nem? Amúgy nagyon jó lenne,valami ilyesmire gondoltam :-) Köszi!
2014. jún. 28. 08:27
 3/3 anonim ***** válasza:

ELTE TTK-biosz,környezettan

SZIE MKK-nak az összes szaka

Állatorvosi...ugyanazon a SZIE-n stb..

Hát ha szorgalmasan tanulsz,igen,feltudsz,de ahhoz nagyon sokat kell majd tanulnod.

Én Mozaikból tanultam meg ELTE előkészítő órákra jártam és ott is kaptunk könyveket.

2014. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!