Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kriminalpszichologus szeretnek...

Kriminalpszichologus szeretnek lenni, tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nos a jövőben kriminalpszichologus szeretnek lenni. Külföldi egyetemre készülök és minden érdekel a témában. Mely egyetemek a legjobbak, milyenek a munkalehetőségek...

Angolul és olaszul beszélek nagyon magas szinten, szeretnek egy harmadik nyelvet is elkezdeni. (Nagy valószínűséggel ez az orosz lesz)

Nyáron fogok résztvenni egy lövész tanfolyamon .

Szóval bármi érdekel a témában. Olyanok válaszát várom akik ezt tanuljak/tanultak vagy ebben dolgoznak.


16/l



2015. febr. 9. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Marha sokat lehet úgy segíteni, hogy csak annyit írsz, külföldre mennél...
2015. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocs hogy nem írtam többet. Akkor most megteszem. Külföld: Anglia, Skócia, Finnország, Norvégia, Svédország, Dánia, Olaszország, Oroszország, USA, Kanada...

Itt szeretnék egyetemre menni.

2015. febr. 9. 18:00
 3/3 anonim válasza:

Hali


Én most felvételiztem Angliába " Police studies and criminological psychology " illetve ' Police studies and criminal justice ' Szakra. Fel is vettek mindkettőre csak most nagyon filózok melyik legyen:D Ha gondolod tudok küldeni pár dolgot amit így az egyetemen elmondtak meg adtak tájékoztatót a szakkal kapcsolatban. Amúgy ajánlom itthon a 'Belügyi Rendészeti Ismeretek' néven futó érettségit. Btk, Be, Sztv.. sajnos van benne más töltelék is de nincs tökéletes tárgy:D

2015. márc. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!