Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Informatika szakmacsoportban,...

Randy Watson kérdése:

Informatika szakmacsoportban, szakközépiskolában elvégeztem az 1. -2. osztályt. Egy hónap múlva megyek külföldre hét hónapra dolgozni. Le tudom tenni külföldről az érettségit? Mennyi idő alatt? Milyen intézményeket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, kulfoldi tartozkodassal, kulfoldrol, magyar erettsegit nem. Minimum vissza kell utaznod Magyarorszagra.

De attol fugg, melyik orszagba mesz, az ottani oktatasi rendszerben le tudsz erettsegizni - elvileg. Erosen fugg attol, hogy melyik orszagba mesz.

(en a helyedben nem gondolkodnek magyar erettsegin, magyar oktatasi renden - ha mar ott vagy het honapig, iratkozz be esti felnottoktatasra, es vegezz ott. Akar tovabbmehetsz felsooktatasba is, ott. Es akkor nem het honapra lesz munkad hanem vegleg, es egyre jobb es jobb fizuval)

2015. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!