Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy hívják azt angolul aki...

Hogy hívják azt angolul aki lakberendező? Nem belsőépítész, hanem aki megtervezi?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam a lakberendezésről és van hozzá érzékem. Anyukám is ajánlotta, hogy keressek majd amerikai egyetemet. De ahhoz tudni kéne, hogy hogy hívják azt, amikor lényegében csak megtervezed de nem te kivitelezed. Van amikor számítógépen csinálják. Valaki nem tudja, higy mi ennek az angol neve?

2015. febr. 23. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Tévedésben vagy a két szakmát illetően. A belsőépítész nem épít semmit. [link]


interior decorator mindkét foglalkozás neve

2015. febr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ooo ertem. Tehat a lakberendezo egy kesz szobat vagy teret rendez be anelkul hogy a falakt ugymond elmozditana. De a belyoepitesz a nem teherhordo falakt mozgathatja de aztan o is berendezheti? Mostmar csak azt nem ertem, hogy egy belsoepitesz berendezi, akkor utanna mi dolga a lakberendezonek?
2015. febr. 24. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!