Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha kimehetnetek 1 évre külföld...

Ha kimehetnetek 1 évre külföldre tanulni cserediakkent, hová mennetek? Angolt tanulok. Amerikaburneda, Ausztráliára, és Japanra gondoltam. Meg éri ez miatt halasztanom egy évet? Vagy letudnam tenni a különbözeti vizsgákat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol tartasz most. Nekem egy osztálytársam egy évet volt Amerikában, igaz nem ösztöndíjjal, hanem családostul kimentek egy munka miatt, ő azt az évet simán be tudta hozni, mikor hazajöttek, és év végén levizsgázott minden tárgyból. Viszont 11.-ben egy másik osztálytársam Németországban töltötte a tanévet, és esélye sem volt bepótolni a faktos tárgyakat, ezért ő inkább újrakezdte azt az évet egy évfolyammal alattunk. Sok mindentől függ.
2015. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven megéri emiatt csúszni egy évet. Később az önéletrajzodban azt észre se veszik majd, hogy időben végeztél, azt viszont igen, hogy voltál egy évet külföldön. Ha angol szakos vagy, akkor nyilván angol nyelvterületre érdemes menni. Amúgy mi akar lenni az az Amerikaburneda?
2015. febr. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fenébe nem érné meg! Ha van lehetőséged, menj. Fiatal vagy, azt az egy évet behozod. Anno nekem is volt esélyem hogy külföldre menjek, bár én befejeztem akkor már az egyetemet, félévre mentem Yokohama-ba, aztán 14 év lett belőle (5 év Yokohama, 3 év Osaka és 6 év Tokyo).
2015. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kimennék, Japánba :)
2015. márc. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!