Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Leendo amerikai cserediákként...

Leendo amerikai cserediákként ha beírom azt a valláshoz a jelentkezési lapon hogy muzulmán, csokkennek az esélyeim hogy egy család kiválaszt? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jovore megyek Amerikába,és most írom a jelentkezési/bemutatkozó lapomat. Van olyan ful hogy vallás. Muzulmán vagyok,és félek hogy ha ezt beírom csokkennek az esélyeim hogy kiválaszt egy család. Egyébként lány vagyok,nem hordok fejkendot és nem vagyok arab sem.

Szerintetek?


2014. dec. 2. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:

mindenesetre kiemelt figyelmet szentelnek majd neked


ne írd be

2014. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a választ.

Csak eléggé bizonytalan vagyok,ert nem szeretnék hazudni a leendo fogadócsaládomnak.

2014. dec. 2. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Az amcsik, marmint az atlagember nagyon elnezo a tobbiek vallasi hovatartozasat illetoen. En is nap mint nap talalkozom csadoros, fejkendos, szoknyas, kissapkas, kopasz-naracslepedos stb emberekkel es a kutyat nem erdekli, hogy miben hisznek.

Persze bekoltozni egy csaladhoz nem ugyanaz, de ha nincsenek feltuno szokasaid, amik a vallasoddal kapcsolatosak, akkor nem szukseges elarulnod, legalabbis a papiron nem.

Ha mar kivalasztott egy csalad, kiutaztal, talalkoztatok szemelyesen, akkor majd latni fogod milyenek es ha lehet, megbeszeled veluk, hogy ezt es ezt te nem szeretned a vallasod miatt, de nem kell rogton az orrukra kotni, hogy az iszlam.

Amugy van vmi amit csinalsz ez ugyben? Marmint jarsz valahova egy heten egyszer, vagy bizonyos kajakat nem eszel meg, vagy napkozben tobbszor imadkozol, vagy mi? Mert ha semmi ilyen kulso jel nincsen, akkor lehet hogy soha nem jonnek ra akkor meg minek tudatni veluk? A vallas eleg szemelyes ugy, igazabol nem sok kozuk van hozza addig, amig nem csinalsz olyasmit (pl. naponta 3x elvonulsz imadkozni), ami a nekik vegzett munkadban megakadalyozna.

2014. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem eszem disznohust és egyszer imádkozom,este,de semmi feltuno szokásom nincs.

Koszonom a válaszokat,akkor nem írom be.

2014. dec. 3. 07:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismered és betartod a Korán előírásait?

(Az utóbbi kérdésre csak "nem" választ adhatsz, hiszen az napi ötszöri imát és Mekke felé fordulva ír elő.)

Az, hogy ne eszel disznóhúst, nem kizárólag a muszlim vallás megnyilvánulása.

Szerintem te semmilyen vallású sem vagy.

.

Ne írj be semmit, a disznóhúsra mondjad: nem szereted.

2014. dec. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Természetesen muzulmán vagyok,kérlek ne kérdojelezd meg,nem tudhatod. Mivel még iskolába járok,nem tudom betartani a napi 5 imát. A Koránt pedig tobbszor elolvastam.

Koszonom a válaszokat.

2014. dec. 24. 07:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy zsidó vagy, azok sem esznek disznóhúst és még kiváltságos helyzetben is vannak.
2014. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!