Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen OKJ-szerű oktatást...

Milyen OKJ-szerű oktatást tudnátok ajánlani Angliában?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Talán egy picit hosszú leszek, de kérlek olvassátok végig, fontos lenne nekem. :)

Párom olasz, sok kapcsolata van Londonban, valószínű, hogy fog könnyen munkát szerezni egyetem után.

Én még csak a gimi végén vagyok, de mivel párommal régóta együttvagyunk, gyakorlom a nyelvet, advanced szinten vagyok angolból, olaszból és németből középfokon. 200% hogy elszökünk együtt külföldre a tanulmányaink befejezte után. Csakhogy nekem legnagyobb álmom a szépségiparban dolgozni.

Itthon biztosan elvégzek egy OKJ-s kozmetikus tanfolyamot, de hogy ne legyek csak gyakorló kozmetikus, ez min. 4 évbe fog telni.

A problémám, hogyha pl. Londonba akarnák beauty therapistként dolgoznom, akkor pedikűrt és manikűrt is egyaránt kéne csinálnom, de a magyar kozmetikus képzés éppenhogy magában foglalja a "kézápolást"!!!

Mit tennétek a helyemben?

Azt, hogy eleve kint végeztek el egy komplett beauty therapist iskolát, azt nem fogom tudni anyagilag bírni, és akkor párom még egyetemre járna, egyedül pedig nem megyek...



2015. márc. 17. 19:35
 1/1 Cpba válasza:
Szia, Remelem meg nem kesô. El tudsz végezni Angliában L3-as kozmetikus képzést 4.5 hónap alatt. A magyarorszagi kozmetikus képzéseket L2 ill L3 között soroljàk be bàr jobban szeretik alapbol az itteni képzéseket. Ami mégjobb az egészben, hogy nem kell a kêpzésért fizetned mert ha 19 éven felüli vagy adnak rà diàkhitelt amit csak akkor kell visszafizetni ha a kereseted évi £21000 felé emelkedik. Itt lehet bôvebb infót kapni errôl [link]
2016. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!