Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Jönne valaki jövőre Angliába?

Jönne valaki jövőre Angliába?

Figyelt kérdés

Komolyan gondolom ezt a dolgot. Szeretnék kimenni, hogy ott fejezzem be a tanulmányaimat, ami mellett persze munkát is vállalnék, de egyedül nem jó szerintem. Úgy jó, meg olcsóbb, ha többen bérlünk egy lakást.

23/L



2015. márc. 29. 20:39
 1/6 anonim válasza:
Én nem...
2015. márc. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat szerintem ne itt keress embereket :DDD egyebkent egyetemre mesz?
2015. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ismerőseim közül aki tud angolul nem akar kimenni vagy nem olyan országba ahol angolul beszélnek... Aki meg jönne az még alapszinten sem tud O.o

Csak a mesterszakot szeretném kint megszerezni levelezőin, szóval amellett már dolgozni is tudnék

2015. márc. 30. 13:41
 4/6 anonim válasza:
Hát ez tényleg nem itt kéne keresned szerintem se:DD. Ismeretlennel nem is érdemes ilyenbe belevágni..kitudja milyen.Főleg nem nőként. Próbálj rábírni valamelyik közeli ismerösöd inkàbb:).
2015. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Facebook-on keress inkább csoportokat. Van fent egy csomó, pl. segítség Anglia, LION

Ott tobb esélyed van mint itt gyakorin. A mások, hogy ez egy névtelen oldal, bárki írhat bármit.

Egyébként Anglián belul hova tervezted? Én már éve élek Londonban.

2015. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
[link] Ezt a csoportot ajánlanám :) Egy csomót segítenek, ha bármi kérdésed van.
2015. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!