Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri jövőre kimenni Angliába?

Megéri jövőre kimenni Angliába?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy már nem lesz segély. Ha valaki nem ért semmihez annak meg-e éri még kimenni vagy már inkább máshová kéne? Osztrákba lehet most mosogatni vagy az nehéz?
2013. dec. 18. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Segélyért sehova se menj ki, ne égesd a magyarokat. Aljamunkát mindenhol találhatsz, ha valóban van kedved dolgozni.
2013. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
te tokmindegy hova mesz ki, ugyis csak a segelyert tenned, dolgozni lehetoleg ne kelljen. az ilyen tetu eloskodok miatt kemenyitett be Anglia is. neked itthon nem azert nincs munkad, mert nincs melo, hanem mert nem ertesz semmihez, es ranezesre nem is nagyon akarsz.
2013. dec. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én voltam kint Ausztriában és nem ajánlom, nyelvtudás nélkül meg még úgy se.
2013. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azért az elég jó ökölszabály, hogy aki itthon semmirekellő, az külföldön sem fog igazán teljes életet élni.
2013. dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha dolgoznák rendesen Londonba? Valaki tudna itt nekem melót szerezni?
2013. dec. 19. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
London már túl van telítve, ha nincs ismerősöd, aki be tud vinni valahová, akkor oda ne menj ki. Más központokban gondolkodhatsz esetleg, bár nem értem a 21. században hogy lehet nem érteni semmihez, amikor ingyenes kurzusok vannak mindenfelé, ingyenes a felsőoktatás, online kurzusokon is ingyen elérhető a tudás. Elég keményen küzdelem lehetett, hogy ennek mind ellenállj. Én a helyedben szezonális (értsd: nyári) munkára próbálnék kimenni, akkor nagyobb a kereslet az olcsó munkaerőre. Így akár meg is tapadhatsz.
2013. dec. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Külföldre - és itt most tök mindegy, hogy Anglia, Ausztria, USA, anyám kínja - csakis akkor éri meg kimenni, ha VAN NYELVTUDÁSOD, illetve van valamire való képesítésed!!!!

Alja munkát végzőkből már tele van a piac, de egyébként sem élnél jobban a londoni mosogatásból, mint Mo.-n minimálbérből...

2013. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!