Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az Engame akadémiáról vélemény?

Az Engame akadémiáról vélemény?

Figyelt kérdés
Nehéz-e bekerülni, megéri-e kifizetni? Illetve hogyan, milyen aranyban folyik a kepzes? Tapasztalatok érdekelnének.

2015. ápr. 4. 01:04
 1/3 anonim válasza:
Sziasztok ez engem is érdekelne!
2015. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Sziasztok,

Én egy éve járok oda, és nagyon szeretem! Sokat segít azoknak, akik még nem tudják, hogy mit szeretnének tanulni, és azoknak is, akik pontosan tudják! Olyan dolgokat tanítanak, amit a suliban nem, pl hogyan kell magas színvonalú prezentációt csinálni, hogyan kell észrevenni, ha valaki meg akar győzni minket, hogyan kell academic essayt írni, vagy éppen vitázni.

Az egyetemi jelentkezés során nagyon sokat segítenek, és a mentoraidhoz bármikor fordulhatsz kérdéssel, vagy az aggályaiddal kapcsolatban. Nagyon motiváló környezetet biztosítanak, én mindig örömmel mentem oda! Ezenkívül szuper a közösség, sok új barátra tettem szert náluk. Rengeteg field trip van, ami szerintem nagyon jó! Mentünk színházba, fizikai kutatóintézetbe, reklámügynökséghez, az NNGbe, a Prezibe, és még egy mini startup weekendünk is volt. A nyári tábor fantasztikus volt, sok program és szórakozás!

Junior évfolyamon heti két alkalom van, egy hétköznap este és egy hétvégi nap. Hétvégenként mindig hosszabb, olyankor van reading club, film club, writing and reading session, learning skills improving, guestspeakers, debate club, orientation, és általános tudni valók az angol iskola rendszerről. Hétköznap rövidebb a foglalkozás, olyankor angol tanulás megy, vagy guestspeakerek jönnek illetve elő sessionok lehetnek a hétvégi órákhoz.

A senior yearen heti egy közös foglalkozás és azon kívül egyéni mentoralas van.

Szerintem érdemes odamenni, persze elég drága, de lehet jelentkezni ösztöndíjakra, én is tanulmányi ösztöndíjon vagyok náluk.

Bekerülni nem olyan nehéz, ha jók a jegyeid, látszik rajtad, hogy tanulni akarsz, és motivált vagy valamint el is tudod mondani, hogy miért szeretnél hozzájuk járni, akkor nem lesz gond!

Szóval ha egy motiváló közösségben akartok készülni az egyetemre szuper jófej emberekkel akkor gyertek! :)

Remélem segitettem:)

2015. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én is csak jót tudok róla írni, nagyon sokat segített a készségfejlesztésben és a külföldi jelentkezésemben. Az volt a legjobb, hogy minden órát angolul tartottak, és így nagyon gyorsan megtanultam magabiztosan beszélni. Egyébként jövő tavasszal német képzés is indul: [link]
2016. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!