Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldön szeretnék tanulni,...

Külföldön szeretnék tanulni, milyen országokat ajánlanátok ahol biztos hogy kapok diákmunkát is az egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Jelenleg külföldön vagyok, gimi után kijöttem dolgozni, de szeretnék egyetemre menni. Olvasok róla hogy vannak ingyen egyetemek a skandináv országokban, és az a kérdésem hogy mely helyeken tuti hogy kapok diákmunkát, mivel a megélhetést magamnak fogom biztosítani.

Köszönöm a válaszokat!


2015. ápr. 21. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Sehol nem biztos, hogy kapsz diákmunkát.
2015. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, úgy gondoltam hogy ahol a legnagyobb rá az esély :)
2015. ápr. 24. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Kizártnak tartom, hogy van TELJESEN ingyenes egyetem bárhol..Ha mást nem, egy alap regisztrációs díjat vagy szemeszteri díjat igenis kérnek.

Amúgy én Würzburg-ot ajánlanám, ha nem ragaszkodsz skandináv országhoz.

A szemeszterre 130 eurót kellett befizetni az itteni egyetemen. Ezért cserébe bármelyik tömegközlekedési eszközre jegyváltás nélkül, tehát a diákigazolványoddal felszállhatsz Würzburg-ban és annyit utazhatsz vele a szemeszter alatt amennyit akarsz.

2015. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az infót :)
2015. máj. 12. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szivesen. Melókat a www.wuewowas.de -n a jobs/jobangebote menüpont alatt tudsz nézegetni. Elég sok lehetôség van fent és folyamatosan frissül.
2015. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!