Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha nem itthon, hanem az...

Ha nem itthon, hanem az államokban akarnék mozgóképet tanulni, milyen lehetőségeim lennének?

Figyelt kérdés
Szakközépben tanulok animációt és nem igazán szeretnék itthon továbbtanulni, ám nem vagyok túl tájékozott a témában. Nem sima cserediák-programra gondoltam, hanem, hogy ott kezdjem és fejezzem is be, esetleg ott álljak munkába. Ha tudtok pár egyetemet ami oktat animációt/ van rendező, vágó, operatőr szakja, nagy segítség lenne ha mondanátok mert eddig az államokban nem igazán találtam. Kanadai, skóciai egyetemet találtam csak.

2015. máj. 15. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyagilag hogy állsz? Súlyos milliókat kell fizetni az egyetemen az Egyesült Államokban.
2015. máj. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sehogy, egyetemet fizetni itthon sem lenne pénzem. De rengeteg féle ösztöndíjat meg lehet pályázni a bal kezes ösztöndíjtól a komolyabbakig is, mellette dolgoznék, ott pedig nem olyan nehéz munkát találni mint itt.
2015. máj. 22. 00:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj hazaira + cserediák.

De magyar embernek megfizethetetlen egy amerikai iskola. Ha nem vagytok milliomosok, nem sok esélyed van.

2015. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!