Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen cserediák programmal...

Milyen cserediák programmal tudnék kimenni Amerikába?

Figyelt kérdés
Szeretnék kimenni egy évre cserediáknak. Már néztem AFS nevű programot és az INTO-t is. Viszont angolt csak 2 éve tanulok. Az AFS-nél azt olvastam hogy nyelvtudás nélkül is ki lehet menni. Tényleg így van?(de lehet csak én értettem félre). Vagy ha tudnátok olyan programokat amivel nyelvtudás szempontjából könnyebb a kijutás?

2015. máj. 25. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz nyelvtudás nélkül kimenni? Egy bizonyos magabiztos nyelvtudásra szükséged van ahhoz, hogy boldogulj, vadidegen emberek között...
2015. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az AFS-nél tényleg nem kell túl sok nyelvtudás...nálunk is itt volt egy lány olaszból ő is az AFS-en keresztül jött és semmit nem tudod magyarul csak angolul egy kicsit de olyan jól belejött a nyelvünkbe hogy most már nagyon sok mindent megért és tud is rá válaszolni :) Szóval szerintem a nyelvtudással nem lesz bajod...
2015. máj. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 év nyelvtanulással (ha tényleg tanultál és jó a nyelvérzéked) az INTO-hoz is simán be lehet kerülni.
2015. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Into-nál nem nagyon utasítanak el, maximum szívsz az elején de nagyon :D

Viszont olyan messze, ahol ráadásul a területi képviselőd is lakhat többszáz km-re, nem hátrány, ha van egy bizonyos szintű nyelvtudásod.

2015. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazából egész jó vagyok angolból :) Megértem amit nekem mondanak csak a nyelvtanom nem olyan jo ezért a válaszolás már nehéz :) Attól félek hogy emiatt a teszten elbuknék:/ Köszönöm a válaszaitokat sokat segitettetek.:)
2015. máj. 27. 21:15
 6/7 anonim válasza:
Rotary club 1 éves cserediák programja a talán a legolcsóbb ilyen es a legjobb is.Nézz utána a rotary.hu honlapján:)
2015. máj. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vajas.piritos válasza:
ROTARYYYYYYY!!!! :D Én is azzal megyek most augusztustól. ;)
2015. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!