Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan érettségizhetek az...

Hogyan érettségizhetek az USA-ban, úgy hogy utána ne kelljen magyar érettségi?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy melyik szervezettel kellene próbálkoznom, hogy lehetne megúszni a magyar érettségit és minden érdekel ezzel kapcsolatban.
2015. máj. 30. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyire nem kell beszrni az érettségitől :D:D Anno még, kb 14 éves koromig én is ilyen szélsőséges álmokkal rendelkeztem, de aztán középsuliban rájöttem, hogy nincs erre lehetőség, mivel nem tudok kiköltözni Amerikába (vagy bármely másik országba), és ott iskolába járni. Vannak cserediákprogramok, de nem senior évfolyamba kerülsz, pont az érettségi miatt. Egyébként inkább légy büszke magadra, mert a magyar érettségi sokkal-sokkal nehezebb, mint az amcsi.
2015. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!