Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Körülbelül mennyibe kerül...

Körülbelül mennyibe kerül Angliába kimenni tanulni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömet felvették Angliába, minden papírja megvan neki ami kell a külföldi tanuláshoz. Valahogy van egy olyan érzésem, hogy egy ilyen tanulás nem valami olcsó mulatság.

2015. jún. 5. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
deákhitel
2015. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha dolgozik közben (diákmunkára gondolok), akkor gyakorlatilag csak a kezdéshez kell pénz, utána önfenntartó tud lenni.

A kezdéshez azért jó ha van minimum 400 ezer forintod.


A tandíjak mértéke változó, de annak visszafizetése is fizetéshez kötött.

2015. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az nem semmi
2015. jún. 5. 18:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nem csak úgy jelentkezett, hanem először utánanézett, hogy hogy is fog ez működni, mennyibe is fog kerülni...ennyi ész csak volt.
2015. jún. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen mindennek utána nézett, az áraknak annak hogy milyen papírok kellenek oda, szállást mindent elintézett. Csak én nem kérdeztem rá mert illetlennek tartottam volna. Igaz én olyan milliós összegben gondolkodtam.
2015. jún. 6. 07:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat a diakmunkaval nem hinnem h onfenntarto tud lenni, kezdetben biztos nem. A batyam is egyetemista angliaban es dolgozik is de attol meg a fizetese nem fedez minden kiadasat. Kb havi £500-600 a megelhetes
2015. jún. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem több barátom is ezzel tudja fedezni a megélhetését.

Nyilván ez függ attól is, hogy milyen melót talál....

2015. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azt nem írtad, hogy hol tanul

ha egyetemen, akkor nyugodtan gondolkozhatsz milliókban, mert több ezer font egy tanév

2015. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!