Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha Angliába kimegyek au...

Ha Angliába kimegyek au pairnek (fiú) akkor körülbelül mennyi összeget kell kivinni?

Figyelt kérdés

Ha nem nagyon megy az angolom,attól függetlenül kimehetek?

Várom a tapasztalatokat,véleményeket,elsősorban fiúktól,de lányok is írhatnak!


Egyébként a nyelv megtanulása érdekébe (elsősorban) szeretnék kimenni. Imádom Angliát,vágyom ki. A kultúra meg minden :)



2013. nov. 21. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért valamennyit csak tudsz angolul, mert au pairnek valamilyen szinten tudni kell kommunikálnia.

Aki au pair annak szállásra nincs gondja, mert a szállást a család adja. A családdal él, és kap egy szobát. A kaját is állják, ezért van az, hogy az au pair nem fizetést kap, hanem heti zsebpénzt( talán 100-150 font) Vannak családok akik fizetik a tanfolyamok árát is.

A szomszédoméknak lengyel au pair lányuk van, és nekik fizették a tanfolyamokat, sőt amikor a család ment pár napra kirándulni, vitték őt is. Ilyen is van..

Jó tanács: légy óvatos mert nagyon sok család nem is igazán au pairt akar, hanem inkább cselédet..

2013. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jajj,köszönöm a választ! Várom a további válaszokat!


Szerintem az alapom meg van angolból,de jelenleg is tanulom.

Olvastam,hogyha konfliktus adódik a családdal vagy épp nem azt szolgálja amit ő megígért akkor az ügyintéző segít.


És anyagiakban akkor annyi,hogy kiutazok ?

2013. nov. 21. 19:43
 3/6 A kérdező kommentje:
A jelentkezésért fizetni kell?
2013. nov. 21. 20:41
 4/6 anonim válasza:
94%
Én Németországban vagyok az hogy a közvetítésért fizetni kell-e az közvetítőtől függ próbálj olyat találni aminek csak a családnak kell fizetni neked nem így biztosabb lehetsz hogy normális a család és komolyan gondolják angliában heti zsebpénz van azt hiszem, de nem ebből fogunk meggazdagodni én Németországban vagyok a fizetés kevés.. de nem kell fizetnem semmit csak ha magamnak veszek valami pl. sminkcucc, sör, csoki..de persze a családnál bármit ehetsz persze ez kicsit fura.. nekem állják a nyelvsulit :) Írj ha van kérdésed 20/L
2013. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Írtam!

A pénz nem érdekel nagyon,mert a nyelv miatt szeretnék elsősorban kimenni :)

2013. nov. 23. 01:27
 6/6 anonim ***** válasza:
minél többet annál jobb
2013. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!