Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi egyetemekre sokan...

Külföldi egyetemekre sokan mennek a környezetedből tanulni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyetlen akinek ilyesmi tervei vannak, az én vagyok. Bár nekem sem hosszú távra, hanem 1-2 félévet Erasmussal szeretnék majd tanulni, főleg Lengyelországban.
2015. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tolunk nem nagyon mennek, inkabb hozzank jonnek, de nagyon sokan.
2015. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szeretnék majd menni, igaz, még egy évem van gimiből.

De már nagyon régóta gondolkozok Skócián. Az tuti, hogy megérné, legalábbis karrier szemponrjából, érzelmileg viszont nem tudom, hogy viselném. Totál egyedül...

2015. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A SZIE-n a hallgatók közül rengetegen mennek Erasmusszal külföldi egyetemre tanulni rövidebb időre és olyat is ismerek aki itthoni BSc után, az MSc vagy PhD diplomáját szerzi/szerezte külföldön.


Családi körben olyanról is hallottam, aki érettségi után 1-2 évet dolgozik külföldön (aupair Amerikában) és közben jár un. community college-ba, hogy felkészüljön nyelvileg és más szempontból is egy amerikai egyetemre.

2015. júl. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha London, vagy Sheffield érdekel, akkor tudok segíteni.


oferi65@gmail.com

2015. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Angliába megyek szeptembertől de nem sokan, az évfolyamomról még egy valaki. Tavalyi évfolyamról is ketten de vidéki városban lakok és ott ez egy elit iskola azért Pesten a jó iskolákban tudomásom szerint jóval többen mennek külföldi egyetemekre.
2015. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!