Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy működik ez az Oxfordi...

Hogy működik ez az Oxfordi Egyetemen?

Figyelt kérdés
A kriminológia szak érdekelne... Ha jól tudom, van a Faculty of Laws (Állam- és Jogtudományi Kar, talán?), és ha oda jelentkezek, akkor rögtön mehetek kriminológiára, vagy előtte mást kell elvégezni?

2015. júl. 11. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántani akarlak, csak kicsit észhez téríteni: ha egyedül nem tudsz utánajárni ilyen dolgoknak, akkor mégis miből gondolod, hogy téged felvennének egy ilyen neves egyetemre?
2015. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam utánajárni, nem ide fordultam először, de a honlapon erről nem kaptam világos tájékoztatást.
2015. júl. 11. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ha jól látom, oxfordon csak MSc szinten van kriminológia, tehát előtte el kell végezned egy alapképzést (jog, szociológia, politológia, közgáz, pszichó, töri, szociálpolitika, vagy bármi kapcsolódó jó eredménnyel).

((tényleg nem bántásból, de kb. két perc volt megtalálni ezt az infót az általad is említett honlapon))

2015. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!