Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Babes-Bolyai Tudományegyetem...

Babes-Bolyai Tudományegyetem pszichológia szak, vélemények?

Figyelt kérdés
Erősen gondolkozom azon,hogy a továbbtanulást nem magyarországi egyetemen fogom végezni. Elsősorban a pszichológia és a gyógypedagógia érdekel. Láttam,hogy Kolozsváron van magyar nyelvű tagozat is. Milyen ott az oktatás? Mennyire elismert a diploma?

2015. júl. 27. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A BBTE roman szinten minden teren a legjobb egyetemek kozott van. Konkretan ezzel a ket szakkal nincs tapasztalatom, de szerintem a tanitas szinvonala siman hozza a magyarorszagi szintet. Ahhoz, hogy Kolozsvaron elj viszont szukseged lesz a roman vagy az angol nyelv ismeretere.
2015. júl. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerősöm ott végzett pszichológiát, nem volt vele problémája.
2015. júl. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon gyenge ott az oktatás. Inkább emelt szintűzz es menj itthon egyetemre, jobban jársz... a légkör is gáz.. amikor a pszichologia tanár közli nincs lélek azt a teológián kell keresni, fuss mert gáz van, utána csak rosszabb volt..
2019. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!