Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Meddig lehet Erasmusra jelentk...

Meddig lehet Erasmusra jelentkezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mielött bárki javasolná, megnéztem a honlapot, a googlet, és az előző kérdéseket is, nem vagyok hülye. A probléma a hiányos és/vagy rossz információk... BCE-KTK-ra fogok járni, gólyaként és az Erasmusnak  akartam jobban utánanézni, de a honlap nem a legprofibb, íme az infok, amiket találtam, és a kérdések, amiket felvetettek:


2 lezárt félév után lehet kimenni, gondolom tavasszal lehet az őszire jelentkezni és fordítva

Akkor legkorábban a 4.félévemben mehetek ki? (merthogy amikor jelentkeznék az őszire, még nem végeztem a 2. félévvel)

Akkor az első évfolyamnak hogy lehet pályázni? És mikor? És melyik félévvel/ekkel?


2014 nov 28 a pályázat leadás, 2015március 2 az eredményhirdetés határideje (úgytűnik nem gyakran frissítik, én úgy vettem hogy kb minden évben ekkortájt van)

Akkor ezzel a 2015/őszi félévre pályáztak? Vagy még a 2014/tavaszra?

És akkor mikor lehet a másikra pályázni?


De igazából indoklás nélkül is beérem, ha megmondja valaki, hogy mikor lehet jelentkezni egész évre/őszi félévre/tavaszi félévre.


Bónusz kérdés a nagyon okosaknak:


Ha idén fizetősön elvégzek egy évet, tavasszal újrafelvételizem (több ponttal), felvesznek, elismerik az elvégzett tárgyakat(?), akkor utána első vagy másodévesnek fogok számítani?


Köszi előre is



2015. júl. 29. 14:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!