Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Magyar érettségivel felveteliz...

Magyar érettségivel felvetelizhetek külföldi egyetemekre? Elég ha az adott ország nyelvéből van nyelvvizsgam?

Figyelt kérdés
Az erdekelne, hogy ha egy külföldi (francia) egyetemre adom be a jelentkezésemet, akkor ugyanaz az eljárás mintha egy magyar egyetemre jelentkeztem volna, vagy valami különleges dolgot is tennem kell ahhoz? (Ráadásul államilag támogatott szakra jelenkeznék elsőként, úgy tudom, hogy ezt az EU lehetővé teszi.)

2015. aug. 20. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Az adott felsőoktatási intézmény honlapján kellene érdeklődni, mivel Franciaországban (is) teljesen más a felvételi rendszer.
2015. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először is még nem döntöttem el, hogy mely egyetemekre adom be a jelenzkezésem, hisz van meg időm. Persze van már olyan, amin erőteljesen gondolkozom, de annak honlapján sajnos nem találtam kielégítő információt. Honnan kérjek ehhez segítséget?
2015. aug. 21. 00:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg itt


[link]


Kattints rá az "admission post-bac"-ra, ez fontos!

2015. aug. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!